Zrozumieć emocje. Warsztaty z inteligencji emocjonalnej

DLACZEGO?

Travis Bradberry, doktor psychologii i współzałożyciel Talent Smart, organizacji, która pomaga największym i najlepszym firmom, wskazuje, że inteligencja emocjonalna jest niedocenianym zasobem. Tymczasem to właśnie ona wywiera decydujący wpływ na to, czy potrafimy tworzyć satysfakcjonujące relacje, jak budujemy zespoły, jak sobie radzimy w sytuacjach konfliktowych i stresujących.

Inteligencja emocjonalna to umiejętność rozpoznawania i rozumienia emocji oraz zdolność do korzystania z tej świadomości w celu zarządzania sobą i relacjami z innymi.

Nie uczymy się jej w szkole, rzadko usłyszymy o niej na studiach. A szkoda, bo inteligencję emocjonalną można i warto rozwijać. Jak mówi Bradberry: „rozwijając ją, zmienisz sposób, w jaki myślisz o sobie, zmienisz sposób, w jaki myślisz o innych, zmienisz sposób, w jaki pracujesz.”

CO?

Czy jesteś ciekawa/y, do jakich zmian doprowadzi Cię rozwijanie inteligencji emocjonalnej? Chcesz przekonać się, jak skorzystasz na tym Ty, Twoi współpracownicy, Twoja rodzina? Jeśli tak, zapraszamy Cię na warsztaty!

Podczas dwudniowych warsztatów:

  • dowiesz się, w jaki sposób emocje powstają i jak wpływają na zachowanie,
  • będziesz ćwiczyć rozumienie przeżyć swoich i innych,
  • poznasz sposoby na to, by słuchać tego, co podpowiadają Ci emocje i jednocześnie mieć kontrolę nad swoim zachowaniem,
  • rozwiniesz umiejętność radzenia sobie z emocjami podczas konfliktu i w innych sytuacjach, które zazwyczaj budzą silne emocje,
  • poznasz konkretne ćwiczenia mające na celu rozwijanie kompetencji emocjonalnych, które będziesz mogła/mógł wykonywać samodzielnie po warsztatach.

Liczba uczestników: 9 – 12

Warsztaty oparte będą między innymi na wnioskach z badań naukowych oraz pracach Travisa Bradberry’ego i Marshalla Rosenberga.

KTO?

dr Beata Janik - psycholog, mediator, pracownik naukowy. Prowadzi szkolenia między innymi z zarządzania emocjami, rozwiązywania konfliktów, budowania bliskości w związku. Jej zainteresowania naukowe dotyczą głównie emocjonalnych podstaw samokontroli. Pasjonuje ją Porozumienie bez Przemocy.

Marcin Janik - psycholog, trener, coach. Współpracuje z Instytutem Przywództwa (m.in. przy organizacji konferencji dla liderów (GLS). Współzałożyciel Stowarzyszenia Rozwoju Młodzieży "RAMPA". Gitarzysta, lider zespołu uwielbienia w Ewangelicznym Kościele Metodystycznym w Krakowie.

KIEDY I GDZIE?

Centrum Krakowa, 12-13 maja 2017 w godzinach 9:00 - 17:00
O dokładnej lokalizacji poinformujemy uczestników wydarzenia drogą mailową.

ZA ILE?

Bilety indywidualne: 420 PLN brutto / osoba

Bilety grupowe (min. 3 osoby): 390 brutto / osoba

Początek

09:00

piątek, Maj 12, 2017

Koniec

17:00

sobota, Maj 13, 2017

Adres

Kraków