Od dekady jesteśmy jedynymi organizatorami polskiej edycji największej na świecie Konferencji dla liderów o nazwie The Global Leadership Summit (GLS).

GLS to światowej klasy wydarzenie, które od 1992 r. rokrocznie ma miejsce w South Barrington w Stanach Zjednoczonych. Wybitni liderzy wygłaszają inspirujące wykłady, które następnie są retransmitowane do ponad 675 lokalizacji w 135 krajów świata i tłumaczone na 59 języków, dzięki czemu w GLS-ie bierze udział ponad 445 000 osób.

Polska jest jednym z tych krajów, a dzięki technice mamy dostęp do wiedzy, pasji i doświadczenia wyjątkowych przywódców. W ostatnich latach byli to m.in.: Jim Collins, Bono, Michael E. Porter, John C. Maxwell, Colin Powell, Patrick Lencioni, dr Brené Brown, Condoleezza Rice, Jack Welch czy Seth Godin.
Nasze zaproszenie przyjęli natomiast: Jerzy Buzek, o. Maciej Zięba, bp Grzegorz Ryś, Krzysztof Zanussi, Ewa Błaszczyk, Anna Dymna i Krzysztof Jędrzejewski.

GLS to więcej niż wydarzenie. To doświadczenie, które inspiruje, wyposaża i zmienia liderów różnych dziedzin życia – kościoła, biznesu, edukacji czy III sektora. To dynamiczna i żywa oprawa każdej sesji, wydzielony czas na indywidualne i grupowe przepracowanie poszczególnych elementów programu a także okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów z innymi liderami… Wszystko to sprawia, że The Global Leadership Summit jest spotkaniem, w którym udział powinien wziąć każdy lider, bez względu na obszar, w którym się porusza.