Realizujemy zarówno szkolenia i warsztaty w ramach uznanych międzynarodowych programów rozwoju przywództwa, jak i przygotowane oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości danego lidera.

W razie zainteresowania szkoleniami zapraszamy do kontaktu z biurem Instytutu Przywództwa: kontakt@instytutprzywodztwa.org.pl

Poznaj organizowane przez nas szkolenia i warsztaty:

Program w podstawowej wersji trwa dwa lata*, w trakcie których realizowane są szkolenia grupy liderów w oparciu o pracę w małych grupach oraz indywidualne spotkania z mentorami. To program, którego najistotniejszym elementem jest rozwój osobisty oraz poznawanie zagadnień mentoringu.

Tematy: Poznanie siebie, Utrzymanie równowagi w życiu, Wizja, Przekształcające przywództwo, Relacje mentoringu, Cel życia, Zarządzanie organizacją, Wrażliwość kulturowa, Budowanie zwycięskich zespołów, Rodzina przywódcy, Wrażliwość społeczna, Światowa ewangelizacja, Skuteczna komunikacja.*Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania zagadnień i dopasowania terminów dla grupy nie mniejszej niż 12 osób.
Rozwój umiejętności lidera to warunek rozwoju zespołu i całej organizacji. Zwiększanie skuteczności działań lidera wymaga wzrostu w obszarze umiejętności.

Program tworzy 12 modułów*, a realizacja pełnego programu trwa dwanaście 6-godzinnych dni szkoleniowych. Połowa modułów skupia się na tożsamości lidera, a druga połowa na umiejętnościach potrzebnych do pracy z zespołem. Szkolenia zostały przygotowane w oparciu o autorskie programy Johna C. Maxwella.

Moduły: Być liderem, Charakter lidera, Postawa Lidera, Misja Przywództwa, Fundamenty Przywództwa, Rozwój lidera, Liczy się dzień dzisiejszy, Zwyciężysz ale nie w pojedynkę, Lider 360 stopni, Myślenie kategoriami zmiany, Nie oglądaj się na porażkę, Talent nie wystarczy.*Moduły można dowolnie ze sobą komponować.

W tym obszarze oferujemy również program Światło i Sól. To szkolenie skierowane do kościołów. W oparciu o wykłady John’a Maxwell’a przygotowane zostało 12 zagadnień do omawiania w małych grupach. To szkolenie trwa jeden dzień, prowadzone jest przez trenów EQUIP i ma na celu pomóc osobom wierzącym w nawiązywaniu znaczących rozmów ze swoimi współpracownikami.

Warsztaty w siedzibie klienta, których celem jest przede zaznajomienie członków organizacji z treściami prezentowanymi w trakcie konferencji The Global Leadership Summit oraz ich pogłębienie. W czasie takiego wydarzenie możliwe jest odtworzenie do 3 sesji i omówienie ich. Minimalna ilość uczestników to 20 osób.