Poznaj organizowane przez nas konferencje:

Instytut Przywództwa od ponad 12 lat jest organizatorem polskiej edycji konferencji The Global Leadership Summit.

Jest to największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. Obejmuje swoim zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast i 405 000 uczestników. Polska edycja gromadzi około 1200 uczestników.

To wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. To przestrzeń, w której można odświeżyć wizję, podnieść jakość pracy swojego zespołu. Odkryć sposoby na efektywne działanie na rzecz firm, organizacji czy wpływania na swoje otoczenie.

Konferencja GLS jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pomaga również odzyskać zapał i energię tym, którzy doświadczają zmęczenia i zniechęcenia lub rozpocząć przygodę z przywództwem tym, którzy są na początku drogi. Pokazuje również czym jest i czym może stać się prawdziwe przywództwo, którego celem jest pozytywne kształtowanie rzeczywistości, wzrastanie ludzi w każdym obszarze ich życia i wpływ, który buduje a nie rujnuje.

Gośćmi GLS w ostatnich latach byli m.in.: Szymon Hołownia, Jerzy Buzek, s. Małgorzata Chmielewska, Ewa Błaszczyk, abp. Grzegorz Ryś, Anna Dymna, Krzysztof Zanussi, Krzysztof Jędrzejewski.


Więcej o konferencji: www.gls.org.pl
Oprócz konferencji GLS zorganizowaliśmy także konferencję Przywództwo w kryzysie. Wydarzenie to było próbą wsparcia liderów, którzy w taki lub inny sposób zmagali się lub zmagają z kryzysem.

Timothy Keller to znany autor i mówca. Jednym z tematów jakie porusza, jest kwestia wpływu kultury na działania liderów i organizacji. Również bardzo chętnie porusza rolę kościoła w tych zmianach i wywieranym wpływie. Między innymi tym tematom była poświęcona europejska konferencja City to City z jego udziałem, której byliśmy organizatorami.

W razie zainteresowania konferencjami zapraszamy do kontaktu z biurem Instytutu Przywództwa: kontakt@instytutprzywodztwa.org.pl